Наш телефон:
(063) 2-115-115

Весільний танець

У нашому клубі Ви можете замовити постановку весільного танцю

В житті кожної людини весілля відіграє велику роль. Звичайно, що жодне свято не може обійтись без грандіозного дійства, гучної і гарної музики, яскравих костюмів і, звичайно, граціозного танцю.

Перший весільний танець молодят, як правило, є кульмінацією весільного вечора, тому дуже важливо врахувати всі найменші деталі при його підготовці. Це вибір відповідної музики, гармонійність композиції, які повинні відповідати не тільки характеру заходу, але й темпераменту і образу молодіжної пари в цілому.

Важливо також продумати вихід пари на паркет і геометрію виконання танцю. Рекомендується також останнє тренування провести в костюмах і відповідному взутті, щоб на урочистій події почувати себе впевнено і комфортно. Танцювальний клуб «Супаданс» пропонує послуги професійних хореографів-танцюристів, які мають великий досвід підготовки весільного танцю і спеціалізуються в цьому напрямку. Вони поможуть Вам реалізувати Ваші найбільш яскраві ідеї і зроблять процес навчання простим і приємним.

Кількість часу, необхідного для постановки весільного танцю, залежить від підготовки пари, складності композиції і музикального супроводу. Найчастіше від 4 до 10 уроків.

Ми рекомендуємо звертатися  за постановкою весільного танцю заздалегідь і не відкладувати репетиції на останній момент, коли клопоти по підготовці весільної церемонії захлеснуть Вас з головою. Тільки тоді Ви зможете отримати від занять не тільки користь, але й велике задоволення. І Ваш перший весільний танець стане гідною прикрасою весільної церемонії, стане яскравим відображенням Ваших почуттів і емоцій та залишить романтичні згадки на все сумісне життя.