Наш телефон:
(063) 2-115-115

Тренери клубу

Клуб спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України «Супаданс» створено 20 квітня 2004 року.

Засновниками клубу і діючими головними тренерами є Ігор Соронович та Оксана Бойко, майстри спорту України міжнародного класу, чемпіони України 1996-1999 років серед дорослих у стандартній програмі, фіналісти кубку світу 1997-1998 років. До речі звання майстрів спорту міжнародного класу їм було присвоєно вперше в історії спортивного танцю України.

До переїзду до Києва у 1998 році Ігор та Оксана успішно виступали, представляючи клуб спортивного танцю «Пролісок» міста Львова. В складі команди формейшн КСТ «Пролісок» стали фіналістами Чемпіонату Європи у стандартній програмі.

З 1996 року розпочинається їх тренерський шлях, на якому Ігор та Оксана дали путівку в танцювальне життя дуже багатьом танцюристам. Саме під їх опікою і зростала одна з найбільш титулованих пар України – Дмитро Влох та Оля Урумова. Єдина на даний час танцювальна пара в Україні, що отримала почесне звання заслужених майстрів спорту України. Цього звання Дмитро та Оля були удостоєні за впевнену перемогу у Чемпіонаті Європи 2005 року серед дорослих у програмі десяти танців. На жаль ця пара у такому складі перестала існувати влітку 2009 року через більш ніж 16 років спільних виступів. Зараз Дмитро успішно продовжує свою кар’єру у парі з Катериною Вагановою, а Ольга у парі з Стефано Ді Філіпо представляють Італію.

В березні 2003 року Ігор Соронович очолює кафедру спортивного танцю Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ). Слід зауважити, що створення кафедри спортивного танцю на базі НУФВСУ дало ще однин поштовх у розвитку нашого виду спорту на якісно новому рівні. Адже молоді спортсмени-танцюристи мають змогу отримати якісну освіту, отримати диплом тренера з і спортивного танцю та впевненість у подальшому професійному зростанні.

Окремою гордістю нашого клубу є проведення змагань зі спортивного танцю на найвищому організаційному рівні. Доброю традицією стало проведення відкритих міських змагань «Кубок Університету», «Ритми Печерська» та «Каштани Києва», а також міжнародних змагань «UKRAINIAN OPEN» та «KYIV OPEN». Вже п’ять років поспіль КСТ «Супаданс» є безпосереднім організатором проведення Національного Чемпіонату України зі спортивного танцю. Саме завдяки бездоганній роботі всіх членів клубу були проведені Чемпіонат Європи 2005 року (дорослі, 10 танців), Чемпіонат Європи 2006 (професіонали, секвей латина), Чемпіонат Світу 2006 (професіонали, 10 танців), Чемпіонат Світу (професіонали, секвей стандарт), Чемпіонат Європи 2007 (професіонали латина) та змагання Перших Європейських Спортивних Ігор 2007 року.

Високий професійний рівень викладання наших тренерів вже понад десять років забезпечує плідна та регулярна співпраця з топ-тренерами чемпіонами світу в минулому – Ліндсей Хіллєр (Англія), Колін Джеймс (Англія), Аллан та Хейзл Флетчер (Англія), Барбара МакКолл (Англія), Джон та Снегуоле Вууд (Англія), Стівен Ханнах (Шотландія), Аллан Торнсберг (Данія), Серена Лекка (Італія), Дейвід Сікамур (Англія), Майкл Барр (Англія), Массімо Джорджіанні (Італія), Роберто Вілла та Морена Коллагреко (Італія), Лєх та Анна Романкевич (Польща).

Та безперечно найбільшою гордістю нашого клубу є наші вихованці - танцювальні пари, котрі на найвищому рівні постійно виступають на міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Ми раді всім, хто хоче навчитися танцювати, підвищити свій танцювальний рівень чи здобути такий омріяний титул чемпіона.